czwartek 18 grudzień 2014

O firmie

Hurtownia farmaceutyczna MERKURY istnieje na rynku od stycznia 2004 roku. Dzięki naszej pracy i wieloletniemu doświadczeniu staliśmy się liderem w zakresie profesjonalnego doradztwa i dystrybucji parafarmaceutyków. W 2013 roku przekształciliśmy się ze spółki jawnej w spółkę akcyjną o wysokości kapitału zakładowego 2 735 800,00 zł opłaconego w całości.

Strategia_firmy_Merkury_SA

Naszym celem jest chęć zapewnienia naszym klientom sprawdzonych, bezpiecznych produktów, które mają pomagać, a nie szkodzić pacjentom. Pragniemy rozwijać u klientów świadomość w zakresie spożycia i sprzedaży leków oraz produktów medycznych.

Obsługujemy około 12.000 podmiotów gospodarczych w tym wszystkie największe sieci handlowe. Zapewniamy naszym klientom pełną ofertę leków dopuszczonych do sprzedaży pozaaptecznej i kompleksową obsługę – dostawa na terenie całego kraju w ciągu 24h. Dodatkowo zapewniamy wsparcie sprzedaży w postaci gazetek handlowych i licznych akcji promocyjnych organizowanych przez nas jak i przez współpracujące z nami firmy farmaceutyczne.
Firma MERKURY to w tej chwili ok. 200 osób. Młoda, profesjonalna, zaangażowana ekipa w pełni pomoże zorganizować sprzedaż parafarmaceutyków w nowych punktach, a współpracującym służy poradą i pomocą.

Naszym priorytetem jest budowanie nowej kategorii w sklepach spożywczych „APTECZKI ZDROWIA”. Pacjenci, klienci sklepów detalicznych coraz częściej sięgają po bezpieczne leki zakupione we współpracujących z nami jednostkach handlowych, a coraz wyższa świadomość pacjentów powoduje, że sprzedaż leków w tych punktach wyraźnie rośnie. Dzięki temu parafarmaceutyki stanowią coraz ważniejszą, wysokomarżową grupę produktów w obrocie PSD. Wysiłki włożone w budowanie nowego segmentu doceniają zarówno nasi klienci, jak i dostawcy. MERKURY jest bezpośrednim dystrybutorem produktów wszystkich najważniejszych firm farmaceutycznych, między innymi: US Pharmacia, Polpharma, GlaxoSmithKline, Reckitt Benckiser, Bayer HealthCare, Kruger, Polski Lek S.A., Colfarm, Unimil, Viscoplast, Queisser Pharma, Aflofarm, Adamed, Polfa-Łódź S.A., Arrow Poland S.A., MSFarma, Omega Pharma.

Szukaj w serwisie